KONST / Litografier / Färglitografi 12575070
nr 1257 5070
Kristian Krokfors
(f. 1952), Finland
Färglitografi, "Memory". Signerad, numrerad 5/10, Motivet: 67x49 cm
Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 maj 2019
kl 18:37:20
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Kristian Krokfors
Läs mer om Kristian Krokfors